Kırmızı Vespalı Kadın

Herkese uzun bir aradan sonra yeniden merhaba. Karantina döneminde pek çok şeyi düşünme, yazma, çizme imkanım oldu. Sağlıklı kalacağım sürece yapmayı planladıklarımdan tutun da, kariyer hedeflerim doğrultusunda pek çok unsuru gözden geçirdiğim uzun bir dönemin ortalarına doğru dedim ki; “ben motosiklet kullanmayı çok özledim” bir de doğayı çok özlemişim ona daha sonra gireceğim, muhtemelen karantina döneminde pek çok kişi doğaya kaçmayı hayal etmiştir uzun süreliğine.

Neyse motosiklete geri döner isek, efendim Duke 250 kullanmış ve satmak sorunda kalmış biri olarak, bu dönemde özgürce gezmeyi çok özlediğimin farkına vardım ve son zamanlarda iyice takık olduğum Vespa’ları inceleme altına aldım. Eşimin de yönlendirmesi üzerine LX 150 3v i.e modelinde karar kıldık ve arayışa koyulduk. Talih bizden yanaydi ve aradığımız gibi bir motosiklet bulduk!

Bakımlarını eşim ve kuzenim gerçekleştirdi. Geri de bana keyifle Vespamı sürmek kaldı! İlk olarak scooter tarzı motorlara alışkın olmadığım için Vespa Academy’de biraz pratik yapıyorum. Ortam biraz daha güvenli ve steril hale gelince sanırım bolca turlayacağım!

Artık kanalıma hoşgeldinizli videolardan da çekerim ha!

Kendisi ile tanıştığımız ilk gün, bizim çıkmaz sokakta olduğu için sosyal mesafe korundu, sadece tanıştık o yüzden ekipman yok üstümde, yanlış anlaşılmasın =)
Kendisi ile tanıştığımız ilk gün, bizim çıkmaz sokakta olduğu için sosyal mesafe korundu, sadece tanıştık o yüzden ekipman yok üstümde, yanlış anlaşılmasın =)
Bu da adaptasyonumuz efendim 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s