Şubat 2018 Favoriler

Taşınmaydı, işti güçtü derken çok uzun bir süredir hiçbir şey yazmamış olmama kaç puan veriyoruz bilemiyorum. Arada insanın yazmaya takati kalmıyor ama özlemişim yazmayı şu kelimeleri sıralarken farkına vardım.

En son 2 Ekim 2017’ye ait bir yazım var o da New York yazım. Ondan sonra da bir sürü şey oldu tabi hayatımda, tercihlerimde, sevdiklerimde, sevmediklerimde…

O zaman son dönem kozmetikten, kıyafete, hobilerden, yiyeceğe uzanan favorilerimi paylaşayım bakalım.

  1. Aveeno Nourish + Moisturize Shampoo: Walgreens’ten aldığım bir üründü, New York’a ilk gidişimde de almıştım. Çok memnun kaldığım için yeniden kullanmak istedim. Wheat Protein içeren şampuan kuru ve yıpranmış saçları besliyor. Aynı zamanda yumuşacık yaptığı için saçlarımı çok seviyorum. Aveenonun pek çok ürününü severek kullandım diyebilirim. Özellikle bahsettiğim şampuan saçlarımı gerçekten nemlendirebilen yegane şampuanlardan.

    Fotoğrafı Amazon’dan aldım keza kendi şişem bu yazıyı yazmaya başladıktan sonra bitti.

  2. Lush Bubblegum Lip Scrub: Dudak peelingi vazgeçilmez bakım ürünlerim arasında. Dudağa peelinge ne gerek var diyorsanız, yanılıyorsunuz. Pürüzsüz dudakların temeli benim için peeling demek. Lip Scrub’lar oldum olası kullandığım ürün skalasında en üst seviyelerdedir. Lush’ın bubblegum’ı da Glamglow peelingimden sonra sevdiğim peelingler arasında yer almakta.
  3. REVIT Bellecour Womens Leather Jacket: Canım motosiklet ceketim. Günler saydım buna kavuşabilmek için. İlk başlarda biraz rahatsız etti ama sonra hemen alıştık birbirimize. New York Union Garage’dan aldığım bu ceket, son zamanlarda incelediğim ceketler arasında açık ara favorim. Asimetrik ön fermuar, SaStec dirsek ve omuz koruma. RV tipi sırtlık mevcut.
  4. RSD Riot Glove: Bu da canım motosiklet eldivenim. Bordosunu Pop-up storelardan birinde bulmuş ve kaçırmadan almıştım.

Şu son dönemde çok sık alışveriş gerçekleştirmediğimden ötürü fazla bir favorim yok aslında…

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s