NEW YORK 2017

Evet, yazmayalı bayağı olmuştu. Bu süre zarfında da çeşitli projeler geliştirmek üzere biraz sakinliğe çekildim diyebilirim. Ancak dönüşüm muhteşem olacak kelimesine tam manasıyla hazırım. Onun öncesinde de ufak bir New York seyahati gerçekleştirme fırsatı yakaladım ve bu sefer, ilk ziyaretimden farklı yerlere gitmeye özen gösterdim.

Öncelikle uçuşumuzu THY ile direkt olarak gerçekleştirdik. En sevdiğim saatlerde uçtuğumuz için jetlag ihtimalimiz yoktu ve indiğimiz gibi otele yerleşip gezmelere koyulduk kuzenimle. Daha doğrusu bavulları otele bırakıp kendimizi sokağa attık. Otele yakın olan Times Square’deki Bubba Gump’da yemeğimizi yedik, keza evet biliyorum çok ama çok turistik bir yer Times Square; ancak Forrest Gump kalp ben olduğu için Bubba Gump’a gitmemek olmazdı. Daha sonrasında otele girişimizi gerçekleştirip biraz dinlendik.

Aslında bu şekilde anlatabilirim şunu yaptık, bunu yaptık diye ancak New York’a giden herkes aynı şeyi yapıyor. Biraz turistik dakikalar geçirmek lazım eyvallah, ancak işin olayı bu değil. Evet bütün turistik yerlerde fotoğrafımız var… Benim için bu tatilde en önemli olan motosiklet ekipmanımı tamamladığım Union Garage’a gidebilmem oldu… Diğer bir yandan Terra Blues’da, kulaklarımın pasının silinmesi muhteşem bir deneyimdi. Çok hasta olarak gerçekleştirdiğim bu tatilde belki de beni kendime getiren aktivitelerden biri buydu. Biri de Buddakan da yediğim yemekti. Soho en sevdiğim yerdi her zamanki gibi…

Union Garage NYC, şansıma tatile gittiğim hafta pop-up women store açmıştı ve kendime güzel şeyler bulabilmenin mutluluğunu yaşadım.

Bu kez New York çok daha farklı geldi. Turistik kapsamda ölü bir dönem olduğunu düşünüyorum. Gezerken çok rahattı…

Bu sefer bırakayım fotoğraflar konuşsun 🙂

Brooklyn Bridge

Manhattan Bridge

Yine bir rooftop

Hudson rooftop Bar

Highline

Central Park

Union Garage Ducati

Love Sign

 

 

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s