RİMEL KOLEKSİYONUM – MY MASCARA COLLECTION 2015

BİZİ, FACEBOOK, TWITTER VE INSTAGRAMHESABIMIZDAN TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN 🙂 YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ!

 

Kirpikler makyajımda önemli bir unsur. Kirpiklerime yaptığım bakımdan daha önce sizlere bahsetmiştim. Alerjik reaksiyon göstermediğim için göz makyajımı organik hindistancevizi yağı ile temizliyor bu sayede kirpiklerimin doğal yollarla uzamasını sağlıyorum. Eğer yağlı ya da karma bir cildiniz yoksa ve alerjik reaksiyon göstermiyorsanız göz makyajınızı organik hindistan cevizi yağı ile temizleyebilirsiniz. Şu sıralar aktarlarda, çeşitli internet sitelerinde ve süper marketlerde görüyorum. Ben vitacost internet sitesinden söylemiştim. En son da Barselona’daki süper marketten bir cam kavanoz organik hindistan cevizimi edindim.

Gelelim kirpiklerin süslenmesine… Kirpikler makyajımda önemli bir yer taşır, bunu yeniden vurgulamak isterim nitekim, şu ana kadar çok fazla rimel – maskara (rimel demeyi tercih ediyorum ben ama maskara diye gidelim) denedim ancak şu yıllarda favorilerimi bulabildim. Bir kere kesinlikle sadece 1 rimel ile yetinemem. Öncelikle kirpiklerimi uzatan sonra da dolgunlaştıran maskarayı uygularım. Kirpiklerim sağlam, uzun ve dolgun gözükmeli ki uğraştığım far geçişlerim daha da vurgulansın.

Bu sebeple bu yazımda sizlere şu anda hangi rimelleri kullanıyor olduğumu anlatacağım.

Eyelashes are one of the most important things for me in my makeup routine. I have told you about my eyelash care days. Because I have no allergic reaction to organic coconut oil, I clean my eye make-up with organic coconut oil. So that I believe my eyelashes grow much faster and they are in a good situation. If you don’t have an allergy and if your skin conditions are ok to use organic coconut oil, you may use it to clean your eye make-up.

So… I believe that eyelashes have a different responsibility in my make-up routine because they need to highlight my eyeshadows… Because of that today I’m going to share my mascara collection with you… Normally first I use a mascara which makes my eyelashes longer and I use another one to make it thicker. It’s always like that in my makeup routine…

Let’s see my favorites;

Rimellerim - My Mascara Collection Photo: itsmuesday

Rimellerim – My Mascara Collection Photo: itsmuesday

Rimellerim - My Mascara Collection Photo: itsmuesday

Rimellerim – My Mascara Collection Photo: itsmuesday

Rimel 1

The Rimmel London – Lash Accelerator Photo: itsmuesday

The Rimmel London – Lash Accelerator: Kirpikleri uzatmada hoşuma giden bir maskara. Watsons yılbaşı indiriminde alınması gereken ürünlerden diyebilirim. Kesinlikle maskara çekmecemden eksik olmaz. Birinci sırada uyguladıklarım arasındadır. Çok inci kıl yapılı fırçasını seviyorum. Makyaja yeni başlayanlar için de uygun bir rimel. Hem bütçenize uygun hem de işlevi güzel.

The Rimmel London – Lash Accelerator: I like this mascara because when I use it my eyelashes get longer. I mean seems longer. In Turkey you should buy it when there is a huge discount at Watsons. I like its brush too, it’s too thin but easy to handle. I think it is ok for beginners too.

Rimel 2

Kiss Me Mascara – Black Photo: itsmuesday

Kiss Me Mascara – Black: Kore seyahatimde edindiğim bir Japon menşeili marka Kiss Me özellikle göz ürünleri ile tanınıyor. Bu kapsamda da rimelleri çok başarılı. Waterproof olan bu rimeli her gün kullanmıyorum. Video çekeceğim ya da fotoğraf çekeceğim zaman tercihim oluyor. Siyalık kapsamında 10 üzerinden 10 veriyorum. Kirpiklerimi tane tane yapıyor. Tek eksisi çok zor çıkması, bu sebeple her gün kullanmıyorum. Ancak ciddi manada başarılı bir rimel. Alakasız başarılı yani. Eğer yolunuz Asya’ya düşerse kesinlikle almanız gerekenler listesinde top 10’dadır, olmalıdır.

Kiss Me Mascara – Black: I bought it when I was in Korea. This mascara is coming from Japan. The brand is called Kiss Me and they are really popular with eye based make-up products. However I don’t use this mascara every day because it is waterproof and really hard to clean it from my eyelashes. It is so strong so I use it when I’m recording a video or in my photoshoots.

Rimel 3

The Rimmel London – Scandal Eyes Extreme Black Photo: itsmuesday

The Rimmel London – Scandal Eyes Extreme Black: Bu ikinci aşama rimellerimden yıllardır tahtını kimse alamadı ta ki Amerikada Loral Voluminous Black ile tanışana kadar. Loreal’ın sevdiğim rimeli Türkiye’de satılmadığı için alternatif ürün kapsamında kesinlikle The Rimmel London – Scandal Eyes Extreme Black tavsiyemdir. Ben çok severek her gün kullanıyorum.

The Rimmel London – Scandal Eyes Extreme Black: This is my second step mascara. And I love it! I loved it until I’ve met with Loreal Voluminous Black in USA however it’s impossible to find it back in Turkey so The Rimmel London – Scandal Eyes Extreme Black is my favorite! It really makes my eyelashes thick.

Rimel 4

Loreal Voluminous Black Photo: itsmuesday

Loreal Voluminous Black: Ben hayatımda böyle rimel kullanmadım kullanmayacağım da heralde. Kesinlikle bitsin kurusun istemiyorum, fırçasını da saklayacağım. İkinci aşama ya da birinci aşama farketmez istediğim aşamada kullanabildiğim bir ürün. Çok başarılı. Kirpikler daha dolgun ve uzun gözüküyor. Bu konuda alt kirpiklerime de severek uyguladığımı söyleyebilirim. Bu arada şu anda araştırırken buldum n11 internet sitesinde gördüm! Aman tanrım koş koş!

Loreal Voluminous Black: THIS LITERALLY MY FAVORITE FROM NOW ON! I use it both on second step and first step, it doesnt matter. Because it works well.

Rimel 5

The Rimmel London Lash Accelerator Endless Photo: itsmuesday

The Rimmel London Lash Accelerator Endless: Bu da prensesim. Fırçasını o kadar seviyorum ki kirpikleri teker teker ayırıyor ve dolgunlaştırmaya hazır hale getiriyor. Bu heralde üçüncüsü. Her indirimde depoluyorum. Sentetik fırçasına hastayım.

The Rimmel London Lash Accelerator Endless: This is my princess! I love it so much! It seperates my eyelashes one by one and give me the opoortunity to thicken them with my other maskaras! I love its brush too!

PLEASE SUBSCRIBE OUR,FACEBOOK,TWITTERAND INSTAGRAM ACCOUNTS! LOVE TO HEAR FROM YOU! IF YOU LIKE IT PLEASE COMMENT BELOW!

^^

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s