Kasım 2015 SAN FRANCISCO / November 2015 SAN FRANCISCO

Evet, biraz gecikmeli de olsa yine birlikteyiz! 15-22 Kasım tarihleri arasında dünya üzerindeki en sevdiğim ikinci şehir olan (birincinin Seoul olduğunu artık hepimiz biliyoruz değil mi?) San Francisco’daydım. Bir haftalık iznimi bu güzel şehirde kullanmak istedim. Nitekim geçen gittiğimde eksik kalan noktaları vardı San Francisco’nun.

Bu sefer dolu dolu ama bir o kadar da rahat geçti tatilim. Alcatraz’a gidebildim sonunda! Tam 3 ay önceden rezervasyon yaptırmıştım! İyi ki yaptırmışım inanın yer yok. Ondan sonra bütün şehri bisiklet ile gezdim, Golden Gate köprüsünü bisiklet ile geçtim ve çok güzel bir kasaba olan Sausalito’da mükemmel bir öğlen yemeğinin ardından feribot ile şehre geri döndüm. Yine oturdum izledim şehri. Mutlu mutlu… (Bunu happily happily diye çevirmeyeceğim merak etmeyin!)

Market Street ve Union Square’de alışverişin dibine vururken, Fisherman’s Wharf’ta denizin kenarında dinlendim… Bu tatil benim için çok iyiydi. Detaylar önümüzdeki günlerde geliyor…

——

Well, I know I’m a little bit late but hello again! As I told you before, I was in my second favorite city San Francisco! (You know the first one is Seoul, sorry San Francisco). I would like to spend time in this beautiful city. This time I’ve had chance to visit places that I couldn’t last time.

I had a busy program but at the same time I had so much time to relax. Finally I went to Alcatraz Island. Yaaay! Then I have cycled the city, crossed the bridge and went to Sausalito for a great lunch! And took the ferry to city…

Shopped till dropped at Union Square and Market Street! Also enjoyed the view at Fisherman’s Wharf! This vacation was sooooo good! Details coming soon!

Golden Gate Köprüsü / Golden Gate Bridge Fotoğraf/Photo: itsmuesday

Golden Gate Köprüsü / Golden Gate Bridge Fotoğraf/Photo: itsmuesday

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s