NATURE REPUBLIC – Provence Long LastIng LIpstIck

Nature Republic markası ile ilk defa Kore’ye gittiğimde tanıştım. Belirtmek gerekir ki Kore, kozmetik kapsamında çok gelişmiş ve yerel markaların hâkim olduğu bir pazara sahip. Genelde turistik yerlerde konumlanan mağazaların yanı sıra, metro istasyonlarında bile özenle tasarlanmış kozmetik mağazalarına rastlamak mümkün.
Nature Republic de benim sürekli kullandığım duraktaydı. Her gün metroyu kullanırken genellikle içeri bir göz atıyordum; çünkü kozmetik markalarının çokluğundan olsa gerek, genelde kapıda iki üç görevli duruyor ve ellerinde deneme boyu ürünler ile sizi içeri çekmeye çalışıyorlar. Tabi ben de ürüne göre bazen girip bir iki bir şey alıyordum.
Ancak bu seferki Nature Republic alışverişimi New York’taki China Town’dan yaptım. Koreli bir markaya rastlamak güzeldi, nitekim en sevdiğim markalardan biri olunca hemen soluğu orada aldım.
Yaklaşık 2 dolara satılan yüz maskelerinden depolamanın yanı sıra, Provence Long Lasting Lipstick serisinden Shine Coral’ı denemek istedim. Nature Republic’in rujlarını beğenirim, bu seriyi de çok sevdim; ancak beni rahatsız eden bir şey oldu ki bu da bir daha bu serideki rujları kullanmama kararı aldırdı bana…
Sürülüş şekli, tonu, dokusu çok başarılı olan rujdaki tek sıkıntı, sürekli tattığınız acı bir koku. Yani sürekli ağzıma parfüm sıkmış gibi hissediyordum. Bu sebeple her ne kadar görünüşünü beğenmiş olsam da ağzımda bırakmış olduğu acı tat ve yoğun kokudan dolayı çok fazla kullanmayı düşünmediğim bir ürün halini aldı.
Fotoğraf: itsmuesday

Fotoğraf: itsmuesday

—–
Bizi, Facebook, Twitter ve Instagram hesabımızdan takip etmeyi unutmayın 🙂
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s